Artykuły dziecięce
nocniki, huśtawki, artykuły kąpielowe, nosidełka
Huśtawka "BALETKA"

Jesteśmy producentem huśtawki "Baletki". Huśtawka jest przeznaczona dla dzieci od 10 miesiąca do 2 lat, o wadze do 12 kg. Sposób jej mocowania jest skuteczny co uniemożliwia zsuniecie się z huśtawki w trakcie zabawy. Głębokie tzw. "majteczki" zapewniają dziecku całkowite bezpieczeństwo. Huśtawka powinna być wykorzystywana jako dodatkowy element pomagający w kształtowaniu innych naturalnych form ruchu dziecka.  instrukcja _>

Nosidełka

Nosidełka niemowlęce W IV Specjal przeznaczone są dla niemowląt od 3 miesiąca życia do 10 kg. Wykonane z tkaniny baweł- nianej, mają usztywnione plecki.
Nosidełka dla dzieci są bardzo przydatne w wielu sytuacjach życiowych. Mając dziecko blisko sie- bie pod opieką, chronisz je przed niebezpieczeństwami. więcej _>

Hamak kąpielowy

Konstrukcja hamaka umożliwia zaczepienie go w każdej wanience dziecięcej. Wykonany jest  z tkaniny bawełnianej oraz wkładki ochronnej. Chwytaki metalowe są ze stali nierdzewnej. Pod względem bezpieczeństwa, higieny i przeznaczenia, spełnia te same kryteria co leżak kąpielowy. Przeznaczony jest dla dzieci od 1 dnia życia. więcej _>

Dokladniejsze informacje udzielamy telefonicznie lub pocztą mailową

Artykuł chwilowo niedostępny
Nocniki z melodyjką, pozytywką

Zajmujemy się montowaniem modułów muzycznych (pozytywek) do wszystkich typów nocników produkowanych przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne. Są to następujące wzory: Kaczka Maltex, pies, Kubuś Disney, foka, samochód, żabka z pokrywką, kaczka OSP.
Nasza technologia montażu i wysoka jakość wykonania, przełożyla się w praktyce na długi okres jej bezawaryjnego działania. W tym przekonaniu upewnia nas brak reklamacji od naszych odbiorców.
Mamy wszelkie pełnomocnictwa, wystawione przez producenta, na dystrybucję tych produktów w jego imieniu.

Kąpielowe: leżaki, hamaki, rondo, czepek

Leżak kąpielowy. Umożliwia on kąpanie dziecka nawet w normalnej wannie. Wykonany jest z metalu i tkaniny frote. Metalowy, lakierowany stelaż gwarantuje bezpieczną kąpiel niemowlaka. Dzięki jego konstrukcji nie naraża dziecka na urazy często powstające przy tzw. kąpaniu na ręku. Ponadto jest łatwy w utrzymywaniu jego czystości. Przeznaczony jest dla dzieci od 1 dnia życia.

Rondo kąpielowe. Wykonane jest z folii, metalu i gumy. Jego zadaniem jest chronić oczy dziecka przed mydlinami i wodą w trakcie mycia głowy. Rondo na głowie dziecka nie utrudnia czynności mycia, a opaska z gumy i folii w delikatny sposób dostosowuje się do jego głowy. Produkt estetyczny i łatwy w użytkowaniu. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia.

  

- Uwagi odnośnie artykułów dziecięcych

       Asortyment  "nocniki dziecięce"  nie jest w produkcji ciągłej. Ich produkcję uruchamiamy przy większych zamówieniach.
To samo dotyczy nosidełek.


tel.kom.(+48) 502 262 714
tel.(+48 22) 728 71 42
tel./fax(+48 22) 753 48 19
e-mail

ul. Wojciecha Kossaka 21
05-820 Piastów

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakaz komercyjnego wykorzystywania zamieszczonych informacji i zdjęć.
Copyright © Magnata Rusinowski, ul.W.Kossaka 21, 05-820 Piastów k/ Warszawy

Polityka prywatności cookie _>

Copyright © 2013 by Magnata

      Strona Główna  |  Klemy i art. motoryzacyjne  |  Opakowania  |  Art. dziecięce  |  Kontakt z nami  |  O nas